^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Tak jak w życiu charakter człowieka kształtuje się przez doświadczenie i refleksję , tak też psychoterapia opiera się na aktywnym doświadczeniu , prowadzącym do lepszego zrozumienia siebie i swojego życia


SPEŁNIONE MARZENIA
Telefon: 507-053-125
e-mail: agaziembinska@gmail.com

Spełnione marzenia

Arteterapia

Arteterapia

Malowanie intuicyjne

Link do plakatu
 

 

  To  sztuka, która rodzi się z potrzeby Serca, w której liczy się Akt Kreacji polegający na wyrażaniu własnych odczuć. To sztuka z głębin Duszy. To czysty Przekaz wprost ze źródła jakim jest Twoje Wnętrze.

To to Sztuka, która wyciąga rzeczywistą szczerość. Szczerość do siebie. Do swego życia. Źródło Siły, Wiary i Mocy, wewnętrznego Piękna jakim jest Twoje Serce i Natura w Tobie.


To proces, poprzez który możesz wyrazić własną indywidualność bez jakichkolwiek oczekiwań i wymagań, być po prostu sobą. W malarstwie intuicyjnym nie ma oceny - jest tylko radość, pasja, zabawa.


To cieszyć się chwilą. Poczuć w sobie cząstkę radosnego i spontanicznego Dziecka. Tu tworzysz to co wydaje się być niemożliwe, zapisane tylko w gwiazdach. Dajesz sobie prawo by obudził się w Tobie Twój wewnętrzny Potencjał, Kreator i Twórca Twojego wymarzonego Życia.


Dla kogo są Warsztaty Malowania Intuicyjnego ?
- jesteś w trudnej sytuacji i szukasz nowych rozwiązań
- znajdujesz się na rozdrożu i nie umiesz podjąć decyzji
- straciłeś spontaniczność, codzienną radość i inspirację
- nie wiesz co dalej zrobić ze swoim życiem

lub

- dobrze Ci się wiedzie – ale chcesz więcej, ciekawiej, inaczej
- zaczynasz lub wciąż szukasz swojego powołania
- chcesz jeszcze mocniej rozwinąć swoje skrzydła
- poczuć na nowo przypływ energii i sił

Co dadzą mi Warsztaty Malarskie Vedic Art?
- poczujesz, ze znów żyjesz całym sobą
- nabierzesz optymizmu, radości codziennego dnia
- poprzez malowanie intuicyjne zjadziesz klucz do swojej Intuicji
- spotkasz się ze sobą na każdym poziomie
- lepiej poznasz siebie – będziesz wiedział w którym kierunku idziesz i to Ty będziesz decydować w którym kierunku chcesz podążać
- staniesz się artystą - twórcą własnego życia

Czy muszę posiadać umiejętności malarskie aby uczestniczyć w zajeciach?
Nie. Zajęcia Nie wymagają od uczestnika żadnego przygotowania malarskiego. Nie musisz mieć wykształcenia w kierunku artystycznym. Nie musisz być praktykiem w tworzeniu sztuki. Na zajęcią zabierz ze sobą uśmiech, otwarte serce i wolny umysł :-)
Trochę historii - skąd się wzięło Vedic Art?

Vedic Art - Malarstwo Intuicyjne - to metoda rozwoju i poszerzania swojej świadomości poprzez malowanie intuicyjne. Nie wymaga od uczestnika żadnego przygotowania malarskiego. Stwarza przestrzeń do samopoznania. Daje wgląd do tego, co piękne w nas samych, jak również pokazuje i oswaja nasze cienie.
Metoda Vedic Art ma 26 lat. Opracował ją znany szwedzki malarz Curt Källman, opierając się na uniwersalnych 17 zasadach, którymi można kierować się tak w malarstwie jak i w życiu. Zasady te opierają się na Wedach - świętych księgach hinduizmu. Wedy to wiedza o świecie, która istniała od zawsze.
W XX wieku hinduski Mistrz Maharishi Mahesh Yogi szukał drogi jak przekazać uniwersalne prawdy Wed ludziom Zachodu. W latach 80-tych znalazł Curta Källmana, który po kilkunastu latach, bazując na wiedzy uzyskanej od Maharishi Mahesh Yogi, opracował prosty system nauczania polegający na samopoznaniu poprzez malowanie intuicyjne. Celem metody jest odkryć swój wewnętrzny potencjał twórczy. W nas jest odpowiedź na każde pytanie. Tego uczy Vedic Art. To daje malarstwo intuicyjne.

Vedic Art pozwoli Ci :

Wypłakać swe żale na płótnie, wyrzucić z siebie złość, to czego nienawidzisz i czego się boisz, przejawić to za czym tęsknisz i kochasz.

Vedic Art da Ci możliwość:

Odczucia niczym nieograniczonej wolności, indywidualnego myślenia, samostanowienia, wzięcia odpowiedzialności za swoje kreacje.

 

Copyright2013 Spełnione marzenia - Agnieszka Ziembińska, Projekt graficzny: Monika Sadłowska